Статті

Дитина – це перевірка на міцність вашої родини

firestock.ru

Відносини в парі діляться на час до дітей і після. Не дарма найбільша кількість розлучень відбувається після народження дітей. І в цьому, звичайно, винні не діти. Просто ми багато чого дізнаємося про себе і свого партнера. Іноді міцність сімейних уз не витримує відповідальності і зобов’язань. Але якщо пара проходить шлях батьківства разом, якщо вміє ділити обов’язки і відчувати радість від спільного спілкування вже з дитиною, то у неї великі шанси вийти на новий рівень. Коли вже ніякі сварки через дрібниці не страшні, просто тому що ви знаєте: це ваш чоловік.

Одра Роджерс розповідає про те, що саме народження дітей відкриває перед нами справжню особистість нашого партнера

Заведи дітей і дізнаєшся, за кого ж ти вийшла заміж

Хотілося б запитати, чи включає в себе хоча б частину предсвадебной підготовки обговорення таких варіантів розвитку подій, як: чи вийде у вас спрацюватися, коли треба буде по черзі витирати блювоту малюка о третій годині ночі? або коли ваша дитина закотить при вас некволу істерику на людях, як ви разом виберете кращий спосіб впоратися з цим?

Ніщо так не перевіряє відносини як спільна дитина. Ніщо.

Ви думаєте, що реально знаєте того, за кого виходите заміж. Але в цьому режимі виживання, коли ви обидва втомлюєтеся як собаки і майже втратили розум з усім цим безліччю миттєвих рішень, які підтримують життя вашій дитині і роблять чоловіка щасливим, ви дізнаєтеся з чого зроблені самі і, тим більше, за кого, насправді, вийшли заміж.

Після того, як букет уже давно кинутий, плаття лежить на горищі, медовий місяць закінчився, буквально. Час розібратися.

До дітей ми з чоловіком були спокійними і легкими в спілкуванні, іноді, звичайно, запальними, якщо нас роздратувати. Але це все були просто дрібниці. Зараз ми озираємося назад і абсолютно не розуміємо, що ми робили з усім тим часом, який у нас було до появи в нашому житті маленьких людей.

Ніколи не забуду дні перед виходом на роботу після декрету з першою дитиною. Йому було чотири місяці, і я кожен день боялася його залишити. А так як я більше не могла бути впевнена, що буду вдома до сну, мені довелося заздалегідь приготуватися до того, що доведеться припинити годувати ночами.

Я почала нічний зціджування за кілька тижнів до виходу на роботу, і попросила чоловіка укладати дитину спати ночами. Повна страждань я чекала в сусідній кімнаті, намагаючись з усіх сил не допомагати і не втручатися.

Це була катастрофа.

Перед сном наш син кричав і кричав. Годинами. Мій чоловік випробував все після годування: хитав дитину на руках, садовив в дитяче автокрісло, укладав в ліжечко, пелена його в ній. Він навіть возив сина в машині, поки той не засне, але як тільки вони поверталися додому, все починалося знову.

Наш дитина звикла до того, що вночі його годувала я, і він засинав у мене на руках, і неважливо, що б мій чоловік не робив – він просто не був мною.

Замучена, я спостерігала. Я ненавиділа плач нашого сина, але в той же час я відчувала, як моє серце переповнює почуття захоплення людиною, який з таким завзяттям ніч за вночі намагається, навіть незважаючи на те, що наша дитина його категорично відкидає. Він тримався і був ніжним і люблячим. День у день він подумки готувався до того, що має бути, як він знав, важка ніч, і продовжував.

Я пам’ятаю, як одного вечора він мені сказав, що він втомився. Так втомився від крику і від того, що, здається, нічого не працює. Для нього це було важко, але я сказала йому, що захоплююся тим, яким ніжним і люблячим він може бути в таких обставинах, і що мені шкода, що я не почала готуватися до змін раніше. І він продовжив.

Потім, коли я вже була готова здатися, відмовитися від роботи, залишитися вдома і відкласти грошові питання на потім, все стало налагоджуватися. Це не було легко, але мій чоловік, нарешті, опинився в ситуації, коли він знав, що може впоратися. І в останні кілька днів перед виходом на роботу я знала, що все буде в порядку.

Дуже скоро вони стали кращими друзями, а тато з’ясував, що діти дуже люблять такі місця, де багато чого можна поразглядивать, так що вони провели багато часу в коридорах магазинів Target, відділі освітлення Home Depot і сувенірному магазині Cracker Barrel.

Він просто хотів, щоб син був щасливий. Це він вибрав диски з “Маленькими Ейнштейн” в бібліотеці, нові іграшки та ходунки.

Іноді здоровий суворий мужик може виявитися дуже Сердечна під своєю м’ясо-картопляної оболонкою. Я знала, що десь там всередині це є, але діти реально витягли це з нього. Більш того, він став проявляти більшу турботу і по відношенню до нашого лабрадору, у якого розвинувся собачий діабет, через що ін’єкції інсуліну були потрібні кожен день.

Що стосується виховання дітей і домашніх справ – все батьки замучені, і ми не виняток. Але коли я озираюся назад і дивлюся на все те, що ми пережили з дітьми (і тваринами), я думаю про те, що мій чоловік був зі мною і тоді, коли все було прекрасно, і зараз, коли все перетворилося на очевидний хаос . Він був поруч, щоб обіймати хворіє дитини, чистити все від блювоти і інших дитячих випадковостей, і виявляв любов в складних батьківських ситуаціях, і я така щаслива, що тепер бачу, за кого ж насправді вийшла заміж.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *